Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nadróż - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 000 zł216 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 800 m²

Szukasz czegoś wyjątkowego z dala od zgiełku miasta? Ważna dla Ciebie jest bliskość szkół i infrastruktury? bingo! Dziś prezentuję duże siedlisko otoczone lasami, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Gulbiny

Gulbiny(Nadróż + 10 km)

759 000 zł80 m² 9 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Gulbiny wyjątkowa nieruchomość - luksus I natura W jednym miejscu machdom invest nieruchomosci   Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom całoroczny jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skrwilno

Skrwilno(Nadróż + 18 km)

540 000 zł150 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Twoje miejsce na ziemi - siedlisko w Rudzie z własnym stawem! Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy z widokiem na własny staw i łąkę skąpaną w słońcu. Śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Marianki

Marianki(Nadróż + 10 km)

900 000 zł137,07 m² 6 565,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 118,40 m znajdująca się na działce o powierzchni 542 m . Budynek, wybudowany w 2009 roku, składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Tulipanowa

Lipno(Nadróż + 23 km)

679 000 zł250 m² 2 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Dwa domy, jedna cena - Unikalna okazja w Lipnie! Szukasz miejsca, które pomieści Twoją dużą rodzinę? A może marzysz o własnej firmie obok domu? Ta oferta w Lipnie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń(Nadróż + 23 km)

750 000 zł145,30 m² 5 161,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Malowniczo położony dom W sąsiedztwie jeziora Z pięknym widokiem wraz Z domkiem letniskowym mogącym służyć pod wynajem dla turystów Zapraszam do zapoznania się z ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Bieżuńska

Skrwilno(Nadróż + 18 km)

255 000 zł295,14 m² 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w Skrwilnie - duży potencjał, świetna lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy budynek mieszkalno-handlowy położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Rynek

Golub-Dobrzyń(Nadróż + 23 km)

490 000 zł1 000 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Kamienica w samym sercu Golubia-Dobrzynia! Idealna lokalizacja na hotel, restaurację, klub, mieszkania. Rynek Golubia-Dobrzynia! Możliwość zamiany na nieruchomość w Toruniu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lamkowizna

Lamkowizna(Nadróż + 20 km)

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 699 m²

Na sprzedaż niespotykany dom umiejscowiony na działce z linią brzegową rzeki Drwęcy. Powierzchnia działki to 1,1699 ha.( nabyć może ją również osoba niebędąca rolnikiem ). Niesamowite.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Białkowo

Białkowo(Nadróż + 20 km)

769 000 zł198,30 m² 3 877,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Loft house nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie do wykończenia, położonego w malowniczej miejscowości Białkowo pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lipno

Lipno(Nadróż + 23 km)

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 112 m2, usytuowany na działce 1400 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Lipno, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadróż

Nadróż,kujawsko-pomorskie

230 000 zł100 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Nadróż koło Rypina siedlisko na wsi na sprzedaż w atrakcyjnej cenie! machdom invest nieuchomości nieruchomość Z potencjałem jako inwestycja mieszkalna lub zarobkowa. Prezentujemy na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij